O firmie

Firma „Euro-Tech”, z siedzibą w miejscowości Ludwinowo (gmina Włocławek), oferuje swoim Klientom wysokiej jakości konstrukcje stalowe, takie jak wiaty, kratownice, wiązary kratowe czy też całe hale magazynowe.
Specjalizujemy się w zakresie produkcji i modernizacji maszyn i urządzeń w przemyśle górniczym, tj. głowice, taśmociągi, prasy itp. Wykonujemy prototypowe urządzenia ze stali kwasoodpornych dla przemysłu spożywczego.
Za produkcję wszystkich oferowanych przez nas towarów odpowiada przeszkolony i mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem personel. To właśnie nasi pracownicy, korzystając z nowoczesnego, doskonale wyposażonego parku maszyn, gwarantują Państwu najwyższą jakość produktów oraz usług.

Co ważne, chętnie współpracujemy przy tym zarówno z Klientem indywidualnym, jak i instytucjonalnym – większymi oraz mniejszymi przedsiębiorstwami. Niezależnie jednak od wielkości złożonego zamówienia, każdy ze Zleceniodawców może być pewien, iż zostanie potraktowany indywidualnie, a jego życzenie wręcz priorytetowo.
Wierzymy, że tylko w ten sposób – traktując Klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowanie – możemy osiągnąć postawiony na początku naszej działalności cel – pełne zadowolenie wszystkich Klientów.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz budową konstrukcji stalowych różnego rodzaju. Dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zaczynając od projektu, a kończąc na oddaniu gotowych konstrukcji stalowych, w tym również całych hal magazynowych, już gotowych do użytku.

Telefon

+48 880 028 529

Adres

87-853 Ludwinowo 19

Email

eurotech1980@wp.pl